Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-04-14

Fizik Terra Atlas - Wszechstronne buty rowerowe

Fizik Atlas to najbardziej wszechstronny but rowerowy na świecie! Idealnie sprawdzi się w wymagających warunkach w trakcie gravelowych treningów i górskich wypraw na rowerze MTB. 

Cechy główne:

  • Wszechstronność - nowy Fizik Terra Atlas sprosta każdemu wyzwaniu. Te buty zostały stworzone z myślą o urozmaiconych treningach i najbardziej wymagających rowerzystach. 
  • Komfort 24 godziny na dobę - mocna, ale bardzo wygodna wkładka połączona z systemem Boa zapewnia maksymalny komfort w trakcie całodziennych wypraw i najtrudniejszych rowerowych misji.
  • Podeszwa X5 nylon/guma - to właśnie ten system sprawia, że całą twoja energia przekazana jest prosto na pedały. Pełna efektywność i pełna moc! 

 

Specyfikacja:

  • System L6 BOA Fit  
  • Podeszwa X5 nylon/guma o współczynniku twardości 5  
  • Waga: 355 g
  • Rozmiary: 36-48

Nowy Atlas to najbardziej wszechstronny but, jaki możesz znaleźć w naszej ofercie. Jego największą zaletą jest połączenie cech sztywnego buta treningowego z komfortem niezbędnym w trakcie całodziennych wyjazdów na rower. But zapewnia maksymalną efektywność pedałowania, nie ograniczając przy tym frajdy z jazdy.
Atlas to najnowszy dodatek do naszej linii X5 terra. Finalna forma obuwia jest efektem pracy całego sztabu inżynierów, którzy wprowadzili w życie dziesiątki poprawek, zebranych w trakcie kilku lat intensywnych testów. Dzięki temu Atlas sprawdza się w każdych warunkach i jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających rowerzystów!

Buty Atlas to maksymalny komfort i idealne dopasowanie do każdej stopy. But posiada świetną wentylację, a dzięki nowoczesnej powłoce TPU doskonale chroni palce riderów. Całość dopełnia prosty i niezawodny system BOA, dzięki któremu maksymalny komfort przekłada się na maksymalne osiągi!

Zmianie uległa również podeszwa X5. Gumowa powłoka, przeciągnięta od palców do śródstopia przydaje się na stromych, technicznych trasach, które trudno jest pokonać na rowerze. Atlas nie został jednak stworzony z myślą o prowadzeniu roweru. Lata pracy nad podeszwą X5 zaowocowały maksymalną efektywność pedałowania i praktycznie zerowymi stratami energii. Niska, doskonale wyprofilowana cholewka buta przełożyłą się na płynne, pozbawione oporów pedałowanie i pełną swobodę ruchu, a nylonowa płytka ukryta pod gumową powłoką zapewniła maksymalną efektywność przekazu mocy!

 

Buty są już dostępne w sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

pixel