Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-01-29

Kilka słów o nas

Firma 7ANNA istnieje od 2001 roku, a wszystko zaczęło się od miłości do dwóch kółek. Szymon Kobyliński w latach 90-tych odnosił spore sukcesy w branży muzycznej jako gitarzysta i wokalista popularnego zespołu Blenders. Był jednocześnie jednym z prekursorów downhill’u w Polsce. Z czasem coraz wyraźniej zdawał sobie sprawę z tego, że jego prawdziwym powołaniem są rowery i biznes, a nie scena. Tak więc w 2001 roku zrezygnował z kariery muzycznej i wraz ze swoją żoną Anią postawili wszystko na jedną kartę. Za zaoszczędzone pieniądze założyli małą firmę dystrybucyjną. W portfolio 7ANNA w tym czasie można było znaleźć kilka amerykańskich marek wcześniej niedostępnych na rynku.W firmie na początku był tylko jeden pracownik. W tym trzyosobowym składzie przez pewien czas całkiem nieźle sobie radzili, a ciężka praca oraz głęboka świadomość potrzeb użytkowników przyczyniła się do tego, że od samego początku firma rozwijała się bardzo prężnie. Zespół się rozrastał, a portfolio firmy stawało się coraz obszerniejsze.

Przełomowym momentem dla firmy było założenie własnej marki Northshore Extreme, znanej obecnie jako NS Bikes. To był strzał w dziesiątkę! Niedrogie, ale dobrze dobrane komponenty do ekstremalnych zastosowań sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych firm, które w tym czasie wystartowały w Polsce z podobnymi pomysłami, ekipa NS Bikes nie osiadła na laurach i od początku inwestowała w rozwój techniczny produktów, w najlepszych zawodników oraz świetną oprawę graficzną. To podejście zaprocentowało i już w pierwszych latach istnienia marki udało się zawiązać współpracę z dystrybutorami za granicą, radykalnie rozszerzając w ten sposób rynek.Kilka lat po założeniu NS’a w firmie pojawił się pomysł na kolejną markę własną - tym razem były to rowery miejskie Creme. Te rowery ujrzały światło dzienne w 2008 roku i choć były całkowicie inne od wszystkiego co do tej pory robiono w 7ANNA, od początku były sporym sukcesem.

Jednak to nie koniec dużych wdrożeń. W 2016 roku na największych światowych targach Eurobike firma zaprezentowała nową markę Rondo, zdobywając jednocześnie złotą nagrodę za najciekawszy start-up. Sukces marki Rondo przerósł wszystkie oczekiwania i podobnie jak NS Bikes oraz Creme, Rondo jest obecnie jedną z najbardziej docenianych marek na świecie.

Jakby tego był mało ekipie 7ANNA udało się także stworzyć kolejną markę, Octane One. Posiada ona w swojej ofercie świetne komponenty i ciekawe rowery w dobrych i przystępnych cenach.


Oczywiście poza tworzeniem własnych marek istotną częścią naszej działalności jest dystrybucja wielu świetnych marek światowych producentów.

Cały zespół 7ANNA składa się z pasjonatów rowerowych, praktycznie każdy w firmie jest zapalonym rowerzystą. Nasze główne biuro jest w Gdańsku, ale wiele osób pracuje na co dzień w innych miastach Polski.

Nasza misja jest prosta: chcemy tworzyć i oferować klientom najlepsze rowery! Nie chcemy ludziom wciskać kitu. Znamy się na rowerach i wiemy, że możemy pomóc innym w odkrywaniu tej najwspanialszej na świecie pasji, która ma naprawdę wiele odmian.

Lubimy tę robotę! 


Poniżej kilka odnośników do artykułów o naszej firmie:


1. https://www.forbes.pl/biznes/polscy-producenci-rowerow-czy-rowery-elektryczne-zawitaja-w-polsce/107gwf

2. https://magazynbike.pl/2015/10/14/ukochane-dziecko-ns-bikes/

3. https://natemat.pl/48105,retrorowery-z-trojmiasta-podbijaja-swiat-a-w-polsce-sa-niemal-nieznane-wywiad

4. https://www.pinkbike.com/news/from-the-top-szymon-kobylinski-ns-bikes-founder.html

pixel