Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-02-18

NS BIKES zostaje tytularnym partnerem UR TEAM!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że NS Bikes i UR Team podpisał kontrakt na współpracę w sezonie 2021 zostając tytularnym sponsorem i dostarczycielem ram dla NS BIKES UR TEAM.

 

Szymon Kobyliński / Założyciel NS Bikes:

 

Wow… To dla nas niecodzienna i ogromna sprawa, ale od samego początku rozmów z UR Teamem czuliśmy, że nadajemy na tych samych falach.

 

NS Bikes to charakter i pasja. Można wiele powiedzieć o naszych rowerach, ale jedno jest pewne: nigdy nie tworzyliśmy nudnych i zwykłych konstrukcji. To samo widzimy w UR Teamie. Każdy rider ma swój unikalny styl, charakter czy dyscyplinę, w której odnajduje się najlepiej. Co więcej, od całej ekipy UR Team bije wyraźna aura FAST & FUN. Dokładnie tym samym jest NS i chyba to właśnie nas uwiodło najbardziej. 

 

Cała nasza firma jest niesamowicie zadowolona i podekscytowana tą współpracą, Mamy nadzieję, że dodatkowe tak doświadczone osoby na pokładzie doprowadzą do rozwoju firmy i większego rozgłosu naszych produktów!  

 

Zawodnicy UR Team zostaną wyposażenia w topowe modele od NS Bikes! W zależności od dysycyplininy będą to takie rowery jak Fuzz, Define czy drit'ówka na bazie ramy Decade!

 

Fabien “CousCous” Cousinié, Team manager i zawodnik:    

 

Nowy rower w zespole to zawsze duże wydarzenie, nie tylko organizacyjne, ale też jeśli chodzi o przestawienie się na nowy sprzęt. Przez ostatnie 12 lat nasz Team współpracował nie tylko z niewielkimi, niszowymi markami, ale też większymi brandami. Nawiązując współpracę z NS’em czujemy, że trafiliśmy w dziesiątkę, jeśli chodzi o balans między firmą ze świetnymi produktami, profesjonalizmem i ludźmi z prawdziwą pasją. NS to także ogromna dawka szaleństwa, między innymi dzięki Szymonowi i jego karierze muzycznej, historii zawodnika FR/DH czy obecnie wkręconego w XC.

Od strony produktowej NS Bikes jest uznanym producentem sprawdzonych konstrukcji w świecie freestyle mtb, ale mamy ogromne aspiracje do wspólnej pracy nad rozwojem kolejnych kolekcji i tworzeniem jeszcze szybszych rowerów.  

pixel