Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NS Bikes Center - Sieć wypożyczalni

2022-06-21
NS Bikes Center - Sieć wypożyczalni

NS Bikes Center to sieć wypożyczalni rowerów NS Bikes zlokalizowanych przy największych bikeparkach i kompleksach tras rowerowych w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że wybór roweru to indywidualna kwestia i wymaga ona wcześniejszego sprawdzenia sprzętu, dlatego dajemy Wam taką możliwość!

Enduro i Downhill to sporty, które jeszcze kilka lat temu kojarzyły się z zamkniętą grupą riderów. Na szczęście obecnie, wszyscy zdali sobie sprawę z tego, że nawet najbardziej ekstremalne formy kolarstwa górskiego, nie są wcale aż tak niebezpieczne. Jazda na rowerze MTB w bike parku stała się letnim odpowiednikiem jazdy na nartach lub snowbaordzi. Coraz więcej osób chce sprawdzić, na czym polega fenomen sportów rowerowych, a my, wsłuchując się w potrzeby środowiska tworzymy siatkę wypożyczalni i spotów testowych NS Bikes Center! 

Pewnie prędzej czy później znajdą się osoby, które zapytają: “No dobrze, ale po co mi wypożyczalnia, skoro mam swój rower górski?” Cóż. “Góral”, góralowi nie równy. Oczywiście po niektórych ścieżkach da się zjechać na klasycznym rowerze MTB, ale naszym zdaniem, to nie to samo. Żeby wykorzystać pełny potencjał miejscówki i w 100% zrozumieć o co chodzi w bardziej ekstremalnych odmianach kolarstwa górskiego, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Solidne hamulce zapewniające bezpieczeństwo, amortyzowana rama wybacza błędy, odpowiednio szeroka kierownica, terenowe opony - to wszystko przekłada się na niesamowite doznania i maksymalną frajdę z jazdy! Dopóki nie spróbujesz, pewnie nam nie uwierzysz, więc wybierz najbliższy punkt z opisanych poniżej opcji i wpadnij przetestować rower NS Bikes w realnych warunkach! 

LISTA WYPOŻYCZALNI

BIKE PARK CZARNA GÓRA NS BIKES

12 tras, najbardziej wymagająca linia zjazdowa, na której co roku odbywają się Mistrzostwa Polski, skills park dla dorosłych i kids arena dla dzieci. Bike Park Czarna Góra - NS Bikes, to prawdopodobnie najlepiej rozwinięty tego typu ośrodek w Polsce, który w tym roku objęliśmy naszym patronatem. Poza rowerami na miejscu znajdziecie również wykwalifikowaną kadrę instruktorów, śmigających po trasach na rowerach ze stajni NS Bikes!

 

Arek Bike Center

Sienna 11

57-550, Stronie Śląskie

Tel:  575 046 657 

Email: camp@arekbikecenter.com

www.bikeparkczarnagora.pl/wypozyczalnia

Dostępne modele: Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Nerd JR 24", Nerd Mini, Fuzz 27.5", Fuzz 29" 2


 

TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA NS BIKES

Kultowa miejscówka z singlami enduro. Warto w tym miejscu powiedzieć, że jedna z tras została zbudowana przez legendarnego diggera Nico Vinka. Miejsce charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, bo na start singli, rowerzyści wywożeni są specjalnymi samochodami z przyczepami. Kanadyjski styl shuttlowania? Dla nas rewelacja!  

 

PM BIKE EXPERTS

Polna 14

57-215, Srebrna Góra

Tel: 725 780 232

www.pmbike-experts.pl/trasy-mtb

Dostępne modele: E-fine 2, Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Define AL 130 2, Nerd JR 24", Nerd Mini


 

SZCZYRK ENDURO TRAILS

To najszybciej rozwijający się ośrodek w Polsce. Po tym, jak kilka lat temu miejsce przejęli właściciele z zagranicy, cały kurort przeszedł bardzo poważną modernizację. Po kilku “suchych” latach, w Szczyrku pojawiły się w końcu trasy rowerowe, które odwiedzają tysiące rowerzystów. W weekendy, na miejscu jest naprawdę tłoczno, ale dla nas to tylko najlepszy dowód na to, jak kozacką miejscówką stał się w ostatnich latach Szczyrk. 

 

Sport Osicki

Salmopolska 2

43-370, Szczyrk

Tel: 790 556 555

Email: szczyrk@sportosicki.pl

www.sportosicki.pl

Dostępne modele: Define AL 150 2, Fuzz 29" 2


 

WISŁA SKOLNITY

Trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Długi zielony singiel idealnie nadający się dla początkujących riderów, perfekcyjnie przygotowana niebieska trasa z hopkami dla profesjonalistów i amatorów oraz bardziej wymagająca czerwona linia z technicznymi sekcjami i solidnymi lotami. Czego chcieć więcej? W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie! 

 

AC Sport Lab

Kolejowa

43-460, Wisła

Tel:  664 141 389

Email: acsportlab@gmail.com

Dostępne modele: Define AL 170 2, Fuzz 29" 2


 

GÓRA ŻAR BIKE PARK

Tego miejsca nie trzeba przedstawiać nikomu! Od teraz na trasach legendarnej miejscówki macie możliwość przetestować najlepsze modele NS Bikes. W bike parku do dyspozycji mamy 4 linie : Easy Line, Air Line, Natural Downhill oraz Flow Downhill.

 

PKL Góra Żar

Górska 21

34-312, Międzybrodzie Żywieckie

Tel: 607 78 55 41 

Email: rowery.zar@pklsa.pl

www.rowery.pkl.pl

Dostępne modele: Define AL 150 2, Define AL 160, Fuzz 27.5", Nerd Lite


 

KASINA BIKE PARK

Kozacki bikepark niecałą godzinę drogi od Krakowa? Dokładnie tak! Kilka linii zjazdowych, wymagający jump-line, trasa familijna dla dużych i małych amatorów dwóch kółek oraz świetnie przygotowana strefa dla najmłodszych. W Kasinie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, by dobrze pobawić się na rowerze i w pełni bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z enduro lub zjazdem!  

 

Kasina Bike Park

Kasina Wielka 672

34-741, Kasina Wielka

Tel: 789 402 179

Email: biuro@bikeparkkasina.pl

www.bikeparkkasina.pl

Dostępne Modele: Define AL 170 2, Define AL 160, Define AL 150 2, Define 130, Define AL 130 2, Fuzz 27.5", Fuzz 29" 2, Nerd HD


 

SŁOTWINY ARENA BIKE PARK

Nowoczesny wyciąg, wieża widokowa, świetna restauracja i w pełni profesjonalna rowerowa infrastruktura - witamy w Słotwinach. Miejsce przypadnie do gustu każdemu amatorowi dwóch kółek, a szybki wyciąg przełoży się na niewiarygodną powtarzalność i natychmiastowy wzrost umiejętności. 

 

Słotwiny Arena Bike Park

Słotwińska 51A

33-380, Krynica-Zdrój

Tel: 888-202-990 lub 18 506-51-25

www.slotwinyarena.pl/wypozyczalnia-rowerow

Dostępne Modele: Define AL 170 2, Define AL 150 2, Fuzz 27.5", Clash 26"

pixel