Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-03-02

RONDO - Nowa marka Road Plus i Gravel

Po dwóch latach ciężkiej pracy i hektolitrach wypitej kawy, z dumą przedstawiamy RONDO – markę newschool'owych rowerów szosowych.


Całe nasze życie kręci się wokół dwóch kół. Ścigamy się każdego sezonu i dojeżdżamy do pracy na rowerach. Przejeżdżamy dziesiątki tysięcy kilometrów szosą i terenem każdego roku, ale wciąż nie jesteśmy zawodowymi kolarzami. Podziwiamy dziedzictwo wielkich tour’ów, ale nie potrafimy dziś określić, który zawodnik jest w jakiej drużynie. Zwyczajnie nie mamy na to czasu, ponieważ za dużo go spędzamy na jeździe na rowerach i tworzeniu ich.

Wśród twórców Rondo, są osoby odpowiedzialne za powstanie marki NS Bikes, jednej z najbardziej charakterystycznych marek kolarstwa górskiego, jak również klasycznych i stylowych rowerów miejskich Creme Cycles, sprzedawanych na całym świecie. Z ponad 15-letnim doświadczeniem tworzenia rowerów wiemy, że to najwyższa pora zmaterializować naszą pasję i wejść w świat rowerów racing'owych.

Wierzymy, że mniej znaczy więcej, że funkcjonalność jest ponad tradycją i że zasady są po to, żeby je łamać. Podjęliśmy wielkie wyzwanie, aby stworzyć rowery, które będą odpowiadały riderom wszystkich dyscyplin rowerowych.

Z naszymi korzeniami mocno osadzonymi w świecie kolarstwa górskiego, wzięliśmy rower szosowy, oderwaliśmy od niego konwencjonalne rozwiązania, dodaliśmy nowe funkcjonalności i tak powstał w 100% w pełni funkcjonalny newschool'owy rower szosowy o przeznaczeniu all-road, gotowy na wszystkie warunki terenowe i pogodowe. Oprócz użycia wysokiej technologii, przyłożyliśmy też rękę, aby cała kolekcja wyglądała obłędnie na tle innych marek.Od lewej: Ruut AL, Ruut CF1, Ruut STL - Fot. Piotr Jurczak | HighStory Studio


Poznajcie RUTT'a - pierwszego na świecie gravela Vario Geometry. Dzięki unikalnemu widelcowi TwinTip w łatwy i szybki sposób zmienisz geometrię roweru z "race" na "endurance" dostosowując pozycję do swojego stylu jazdy. Ta wyjątkowa funkcjonalność ucina także niekończącą się debatę na temat tego, który model jest czystej krwi gravelem, a który został stworzony z myślą o wyścigach cyklocrossowych. RUUT jest tym wszystkim na raz, więc nie filozofuj tylko wsiadaj na rower i jedź!

Poza widelcami TwinTip rowery naszpikowane są masą ciekawych rozwiązań takich jak wielki tire clearance (prześwit pozwalajacy na montaż dużych opon). Bez problemu założysz tu opony od 700c szerokich na 42mm do "grubych" opon 650B o szerokosci 2.2"!!! Rowery zależnie od modelu zbudowane są na ramach karbonowych, stalowych oraz aluminiowych a dostępne będą wczesnym latem 2017 r.

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź stronę www.rondo.cc oraz facebook'owego fanpage'a: fb.com/rondo.cc. A jeśli masz możliwość wpadnij na nasze stoisko (A01 / Hala 3) na targach Berlin Fahrrad Show które odbędą się w Berlinie w dniach 3-5.03.2017.
RONDO RUUT CF1 - najwyższy model z całej grupy z geometrią Vario, zbudowany na customowej,  karbonowej ramie - Fot. Piotr Jurczak | HighStory Studio


Innowacyjny widelec TwinTip, montowany we wszystkich modelach RONDO RUUT - Fot. Piotr Jurczak | HighStory Studio
RONDO RUUT CF2 - konkretna specyfikacja i karbonowa rama w rozsądnej cenie, wszystko czego potrzebujesz do wygrywania wyścigów - Fot. Piotr Jurczak | HighStory StudioRONDO RUUT STL - stalowy RUUT, czyli większy komfort ramy i klasyczny wygląd - Fot. Piotr Jurczak | HighStory StudioRONDO RUUT AL - bardziej budżetowa, ale w pełni funkcjonalna wersj RUUT'a zbudowana na aluminiowej ramie - Fot. Piotr Jurczak | HighStory Studio
pixel