Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-08-02

Team Arkadiusza Perina uzbrojny w pedały Crank Brothers!

Wszyscy w świecie kolarstwa górskiego dobrze znają markę Crank Brothers, która słynie z wyjątkowych pedałów zatrzaskowych. Ich niska waga i łatwość wpięcia z czterech stron nawet w najcięższych warunkach, urzeka wielu rowerzystów. Arek Perin, założyciel teamu ABC i wielokrotny Mistrz Polski DH, również zaufał tej marce i uzbroił swoich ludzi w topowe modele Enduro/DH!
Zawodnicy teamu ABC korzystają z modeli Mallet E oraz Mallet DH, które dedykowane są bardziej ekstremalnym odmianom kolarstwa górskiego. Również lżejsze odmiany znalazły zastosowanie wśród członków tej ekipy, gdzie przy rowerach treningowych XC i Gravel znajdziemy takie pedały jak Candy i Egg Beater!

Pedały Crank Brothers to wybór wielu czołowych zawodników, tak z Polski jak i z całego świata! W ofercie dostępne są również pedały platformowe oraz hybrydowe o nazwie Double Shot. Z jednej strony mamy standardową platformę, a z drugiej możliwość wpięcia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Crank Brothers. Jesteśmy pewni, że i Ty w końcu znajdziesz swoje wymarzone pedały!

pixel