Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Promocyjne raty 20 x 0%

Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z promocyjnej oferty raty 20 x 0%. Promocją objęte są wszystkie produkty powyżej kwoty 1000zł.

Czytaj więcej
Majesty Gold - Limited Edition

Limitowana wersja roweru Sama Pilgrima dostępna w sprzedaży! Ten rower został zaprojektowany i zbudowany dla zwycięzców. Złoty finisz i najlepsze komponenty – Majesty Gold to limitowana edycja kompletnego roweru który Sam Pilgrim, obecny mistrz FMBA, będzie używał w sezonie 2014.

Czytaj więcej
Dostawa Crank Brothers 2014

Na nasz magazyn właśnie wjechały produkty Crank Brothers z kolekcji 2014. W dostawie znajdziemy znane wszystkim pedały Egg Beater, Candy, Mallet oraz 5050 oraz nowe koła Cobalt 2 i 3 oraz Iodine 2 i 3 w nowym rozmiarze 27.5" oraz 29". Oprócz tego uzupełnienie stanów narzędzi oraz innych akcesoriów. Zapraszamy!

Czytaj więcej
Nadchodzi purpurowy Hope

Co powiecie na nowe purpurowe części Hope Technology Ltd? Ten rodem z połowy lat 90-tych finisz na prośby wielu osób zastąpi niebawem różowe komponenty. Zobaczymy go m.in. w piastach Pro 2 Evo, mostkach, pedałach F20, kołach, suportach oraz hamulcach Tech 3.

Czytaj więcej
Sam Pilgrim - 2013 Top 5

2013 był jak dotąd najbardziej udanym sezonem dla Sama Pilgrima oraz NS Bikes. Z tej okazji Sam postanowił podsumować mijający rok w krótkim edicie, w którym zobaczymy 5 wydarzeń, które sprawiły, że sezon ten na długo zapadnie w pamięci.

Czytaj więcej
Video: Rain or shine

Deszczowe i pochmurne dni, mokry beton i ciemne niebo. Wiatr na twarzy i oczekiwanie na słońce, które nie ma zamiaru się pojawić. Tak w skórcie wyglądają ostatnie dni... które na pewno umili Wam pełna wersja najnowego filmu wethepeople bmx Rain or shine!

Czytaj więcej
Video: Between Two Points

Ekipa z kanadyjskiego Yukonu wspierana przez LamaCycles Distribution oraz NS Bikes pracowała ostro od ich powrotu z Whistler! Bycie w ekipie odpowiedzialnej za budowę toru do tegorocznych zawodów Joyride na Crankworx zaowocowało ogromny progresem, który możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Czytaj więcej
pixel