Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Test plecaka V8 FRD 12.1 i ochraniacza SBS na portalu 43Ride

Dwunastolitrowy techniczny plecak V8 FRD 12.1 zapewnia wszechstronność użycia i pozwala zapakować maximum przedmiotów w minimalnej przestrzeni. Zapewnia wygodę i mocny uchwyt oraz 12l pojemności na odpowiedni napój do odpowiedniej sytuacji. Tak można w skrócie opisać ten ciekawy plecak który otrzymaliśmy na testy...

Czytaj więcej
Plecaki i torby V8 equipment 2016

V8 equipment to producent plecaków i toreb rowerowych oraz nowa marka w naszej dystrybucji. Na tegorocznych targach Eurobike zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję na rok 2016. Zapraszamy do zapoznania się z krótką galerią zdjęć.

Czytaj więcej
[Photos] Rowery NS Bikes 2016 na targach Eurobike

Z roku na rok NS Bikes coraz bardziej zaskakuje nowościami, które wprowadza. Kolekcja 2016 również została poszerzona o parę pozycji, między innymi karbonową wersje modelu Snabb oraz rower Djambo na kołach 27.5"+. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tegorocznych targów Eurobike.

Czytaj więcej
[Bike check] NS Bikes Snabb LTD Custom

Rowery NS Bikes Snabb z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością, również wśród naszych pracowników. Jeden z członków naszej ekipy postanowił złożyć rower zbudowany na ramie Enduro o freeridowym charakterze. W dzisiejszy czasach, gdzie części cechują się mniejszą wagą i wyższą wytrzymałością, można zbudować naprawdę ciekawą i uniwersalną maszynę.

Czytaj więcej
Kind Shock - Nowe modele i rozmiary (27.2 | 34.9)

W ostatniej dostawie Kind Shock pojawiły się nowe modele i rozmiary regulowanych sztyc teleskopowych, między innymi: eTen Integra 27.2/30.9/31.6mm, eTen R 27.2, Lev/Lev Integra 27.2mm, Lev/Lev DX/Lev Integra 34.9 oraz karbonowy Lev C dedykowany do XC o skoku 65mm. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

Czytaj więcej
Octane One - komponenty Enduro/DH

Marka Octane One, blisko spokrewniona z NS Bikes, znana jest głównie w środowisku dirtowo-streetowym. Od paru lat w jej ofercie stopniowo pojawiały się kolejne produkty o przeznaczeniu leśnym. W tym roku projektanci O1 postanowili jeszcze bardziej rozszerzyć kolekcję o komponenty kierowane dla miłośników enduro oraz downhillu, które pod względem jakości dorównują topowym producentom.

Czytaj więcej
[Photos] Rychlebskie Ścieżki Trip by 7anna

Raz na jakiś czas każdemu należy się wypoczynek, dlatego jak najczęściej staramy się wyjeżdżać na wspólne jazdy w górach (za utrudnienia przepraszamy :) ). W tym roku, tak jak w zeszłym, wybór padł na znaną wszystkim miejscówkę "Rychlebskie Ścieżki", a dokładniej "Rychlebské stezky", ponieważ znajduje się ona tuż za granicą polsko-czeską. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z naszego wypadu.

Czytaj więcej
V8 equipment - Nowa marka w 7anna

V8 to francuski producent plecaków i toreb o przeznaczeniu rowerowo-turystycznym. Koncepcja marki opiera się na pasji, dążeniu do granic możliwości i pozytywnym nastawieniu do świata. Dzięki założycielowi firmy, który w przeszłości był wojskowym, produkty są bardziej innowacyjne i bardziej funkcjonalne od konkurencji. Produkty V8 będą Twoim towarzyszem wszędzie tam, gdzie zabierzesz je ze sobą. Świetnie sprawdzą się w mieście, w lesie, w górach, a nawet w wodzie.

Czytaj więcej
Mondraker 2016 Dune Carbon

Nowa kolekcja Mondraker 2016 Dune Carbon to najwyższa klasa rowerów Enduro, które pojawią się w sprzedaży na przełomie 2015/2016 roku. Jest to idealne połączenie między cross countrową konstrukcją do wdrapywania się pod najbardziej strome góry, a downhill-owym zawieszeniem.

Czytaj więcej
[PHOTOS] Kolekcja Octane One Petrol

Octane One to topowa marka rowerowa, bezpośrednio powiązana NS Bikes jako jej bardziej ekonomiczna wersja. W jej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz komponentów o przeznaczeniu street, dirt, enduro, fr, dh. W kolekcji 2015 pojawił się nowy kolor Petrol, który podbija rynek grawitacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć produktów w tym finishu.

Czytaj więcej
Adams Birthday Backyard Jam

Jakub Adamski, jeden z lokalnych riderów NS Bikes i Octane One, obchodził niedawno swoje urodziny i z tej okazji postanowił zorganizować jam na swoich hopach. Zjawiła się masa osób, poziom był naprawdę wysoki, a klimat nie z tej ziemi. Podczas zawodów padły takie tricki jak 360 triple barspin (best trick) frontflip no hander i wiele innych. Kogo nie było niech żałuje! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i galerią zdjęć.

Czytaj więcej
Piotr „Szwed” Szwedowski – wizyta w fabryce HOPE

Barnoldswick to małe miasto położone w hrabstwie Lancashire, jadąc przez miasteczko nie sposób nie zauważyć fabryki Rolls Royce’a. Dwóch założycieli firmy Hope pracowało wcześniej jako inżynierowie właśnie w Rolls Royce. Siedziba Hope dzieli się na dwie części, pierwsza mniejsza to biura i pomieszczenia socjalne, druga znacznie większa to sale produkcyjne. Wizytę rozpoczęliśmy od recepcji czyli pomieszczenia poświęconemu historii marki.

Czytaj więcej
Limitowany Snabb Enduro

Ostatni z trzech limitowanych rowerów NS Bikes wyjechał na światło dzienne. Mowa oczywiście o modelu Snabb LTD, który zbudowany jest na ramie enduro 160mm. Do specyfikacji wrzucono komponenty z najwyższej póki, co ostatecznie daje nam wagę 12.7kg przy bardzo dużej wytrzymałości.

 

 

Czytaj więcej
7anna na Joy Ride Fest 2015

Jak co roku Joy Ride Festival zachwycił wszystkich uczestników i odwiedzających. Dobra organizacja, masa atrakcji i naprawdę niesamowita atmosfera to nieodłączne cechy tego wydarzenia, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. W ramach sponsoringu NS Bikes, 7anna zagwarantowała nagrody dla uczestników konkurencji Pumptrack, której tor przygotowała firma Btproject. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Czytaj więcej
pixel