Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-15

NS Bikes patronem Bike Park Czarna Góra

Chwilę się już znamy. Wiecie, że nigdy nie idziemy na łatwiznę i nie uznajemy kompromisów. Właśnie dlatego postanowiliśmy objąć patronatem jeden z największych i najbardziej nowoczesnych bike parków w Polsce. Projekt Bike Park Czarna Góra - NS Bikes wystartował!

 Bike Park Czarna Góra nie bez powodu “znalazł się na naszym radarze”. Od paru dobrych lat, właśnie na tej miejscówce odbywają się Mistrzostwa Polski w kilku różnych dyscyplinach, a setki profesjonalistów i amatorów regularnie odwiedzają lokalne trasy. Z każdym sezonem miejsce rośnie w siłę, więc postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, by spot mógł się dalej rozwijać i objęliśmy bike park patronatem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach miejsce będzie rosło w siłę, a ekipa riderów, którzy są zaangażowani w tworzenie tego niezwykłego miejsca, wykorzysta maszyny NS Bikes do solidnego progresowania! 

Bike Park w Czarnej Górze to jeden z najnowocześniejszych tego typu ośrodków w Polsce. Na miejscu znajdziecie dwa wyciągi i ponad 12 tras o różnym poziomie zaawansowania. Są płynne linie typu flow, hopki, techniczne single na rower enduro i oczywiście bardzo wymagająca trasa pucharowa, na której co roku odbywają się Mistrzostwa Polski w zjeździe. Do tego wszystkiego włodarze miejscówki dołożyli jeszcze skills park do trenowania podstawowych umiejętności i kids arenę przystosowaną do rowerków najmłodszych dzieciaków!

W tym miejscu można poznać każdy aspekt kolarstwa grawitacyjnego - zaczynając od zabawy na muldach i zakrętach, a kończąc na “walce o życie” na trasach z kamieniami wielkości telewizorów. Jeśli mielibyśmy polecić miejscówkę, w której można przetestować swoje umiejętności i sprawdzić, czym właściwie jest ta “rowerowa grawitacja”, to wybralibyśmy właśnie Czarną Górę! 

A propos wypożyczalni… Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z kolarstwem grawitacyjnym, to koniecznie wpadnijcie do Czarnej Góry. Poza świetnym bike parkiem z trasami na różnym poziomie zaawansowania na miejscu znajdziecie również wszystko co przyda się każdemu początkującemu amatorowi dwóch kółek: najlepsze rowery ze stajni NS Bikes, kaski i ochraniacze topowych marek w idealnym stanie oraz wsparcie doświadczonych instruktorów z ekipy ABC Arek Bike Center. Uwierzcie nam na słowo - to kompletny zestaw, dzięki któremu bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy zaliczycie swoje pierwsze zjazdy. W końcu na takim sprzęcie jeżdżą bracia Godziek, Maja Włoszczowska i wspomniani już wyżej zawodnicy wyszkoleni przez Arkadiusza Perina!

Poza rowerami, na miejscu czekają na was wspomniani już instruktorzy z ekipy ABC. Założycielem teamu jest wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w zjeździe Arek Perin, który nadal ściga się w kategorii Masters, a gdy tylko nie jeździ na rowerze, prawdopodobnie siedzi w koparce i buduje kolejne trasy w bike pakru.

Prawdę mówiąc ciężko o gościa z większym doświadczeniem w kwestii szkolenia riderów. Przez lata współpracował z Mają Włoszczowską, jako jej “zjazdowy trener”, a w ubiegłym sezonie wydał nawet książkę, w której dokładnie opisał wszystkie aspekty rowerowej techniki. Pozostali członkowie teamu to wychowankowie “starego wyjadacza”, wielokrotni medaliści najważniejszych zawodów, doświadczeni instruktorzy, riderzy, którzy mogą się pochwalić świetnymi umiejętnościami i kozacką stylówką. Jak sami widzicie, Ci ludzie mają na to wszystko papiery i jak łatwo się domyślić, wszyscy jeżdżą na rowerach NS BIKES!

 

BIKE PARK CZARNA GÓRA - NS BIKES

Sienna 11, 57-550 Stronie Śląskie

www.bikeparkczarnagora.pl

Wypożyczalnia tel:  575 046 657 

Wypożyczalnia email: camp@arekbikecenter.com

Bike park tel: 785 010 102

Bike park email: kontakt@bikeparkczarnagora.pl

 

 

pixel