Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-11

Szymon Godziek i jego NS Fuzz gotowi na Redbull Rampage!

Śmiało możemy powiedzieć, że czekaliśmy na ten momeny cały rok! Redbull Rampage 2022 zaczyna się już dzisiaj! To pierwszy dzień kiedy riderzy pojawią się na wzgórzach Utah i będą mogli zacząć planować swoje linie. Uznaliśmy, że to idealny moment na pokazanie customowego NS Fuzz, który stwrzoyliśmy dla Szymona na tegoroczną edycję. Redbull Rampage to nie tylko impreza wielkich lotów, ale również najpiękniejszych maszyn! Zapraszamy do galerii!

SPECYFIKACJA:
Rama: NS Bikes Fuzz Mullet 27,5” /26” 180mm
Damper: Ohlins TTX 22M Spring 605lbs
Amortyzator: Ohlins DH 38 M.1
Hamulce: Hope Tech 4 V4
Tarcze hamulcowe: Hope V4 203mm Vented
Korba: Hope Evo 165mm
Zębatka: Hope 36T
Napinacz: Hope SGC
Suport: Hope 30mm Threaded
Pedały: NS Bikes Radiance
Napinacz łańcucha: Reverse Colab
Łańcuch: Sram XX1
Koła: Industry Nine Enduro 305 27,5” / 26”
Opony: Front Continental Xynotal 27,2 x 2,4” Rear Continental Baron 26 x 2,5”
Mostek: Hope Direct Mount
Kierownica: NS Bikes
Sztyca: Reverse Nico Vink
Siodło: Reverse Nico Vink
Zacisk: Hope
Gripy: NS Bikes Hold Fast
Waga: 14,89kg

Spędziliśmy sporo czasu na dyskusjach z Szymonem, jak czuje się jeżdżąc po Utah na Fuzz kołami 27.5". Rozmawialiśmy o trickach, stylu jazdy i szybkości, których szuka w swoich przejazdach, oraz o tym, co sprawia, że jest najbardziej pewny siebie przy wykonywaniu tricków i rotacji. Wszyscy zgodziliśmy się, że spróbujemy zbudować unikalny zestaw łączący 27,5-calowy przód z oldschoolowym 26-calowym tyłem. Celem takiej przeróbki roweru było uzyskanie krótszego rozstawu osi i tylnego trójkąta roweru, co najlepiej wpływa na zwinność konstrukcji. To był przełom dla Szymona. Po kilku testach i różnych konfiguracjach, zgodziliśmy się na jeszcze jedną zmianę, zmieniając kąt sterów o 2 stopnie, aby prowadzenie roweru było jeszcze bardziej radykalne!

Dla uzyskania najlepszych osiągów i efektu wizualnego, cała konstrukcja została ubrana w komponenty marki Hope. Tutaj wybór był oczywisty. Nasz wieloletni partner z UK, słynie z unikatowych komponentów o świetnych właściwościach, starannym wykończeniu i w palecie różnych kolorów. Efekt przerósł nasze oczekiwania!

Szymon już testuje swój rower w USA i jak na razie spisuje się doskonale!

pixel