Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-24

Szymon Godziek na podium Redbull Rampage - Srebro dla Polaka!

Nadszedł moment prawdziwej dumy! Szymon Godziek przechodzi do histori jako piewszy polak na podium Redbull Rampage! Lata ciężkiej pracy połączone ze świetną linią, pełnym zaangażowaniem i customowym rowerem NS FUZZ sprawiły, że  Szymon pokonał wielu czołowych rider'ów na całym świecie, zajmując drugie miejsce w rankingu w Utah. Co za dzień dla nas wszystkich!

Runda Szymona była jednym z jego życiowych przejazdów. Manuale w freeriderowym stylu na szczycie góry, ogromne 360 z dużego, podwójnego dropu i finałowy hit - flip nad przepaścią w kanionie! Nie mogło pójść mu lepiej!

Dla tych, którzy przegapili informacje przed zawodami. Zbudowaliśmy kolejny customowy rower zjazdowy dla Szymona, który nie tylko jest pomalowany na zamówienie, ale także wyposażony w koła 27,5'/26', stery 2.0 i kilka innych hack'ów, aby rower był idealną maszyną do trików i freerideu'u jednocześnie! Platforma NS Fuzz została wyposażona w najlepsze komponenty, w tym produkty od marki Hope, naszego wieloletniego partnera. Efekt jest obłędny!

Podziękowania dla Szymona od całej załogi 7anna / NS Bikes! Dałeś z siebie wszystko i udowodniłeś, że Ty tu rządzisz! Jesteś naszym Bohaterem!

pixel