Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-18

Tomek Marczyński x Rondo - nowy ambasador marki

Ta premiera miała wyglądać zupełnie inaczej, ale w życiu, jak w sporcie - trzeba trzymać się planu. Mimo zaistniałych okoliczności, z dumą prezentujemy nowego zawodnika, który w sezonie 2022, będzie jeździł  na rowerach ze stajni Rondo. Do naszej ekipy dołącza wielokrotny Mistrz Polski i jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników z “lokalnego” podwórka - Tomek Marczyński.

Tomek Marczyński to nie tylko doświadczony zawodnik, który może się pochwalić kilkoma tytułami Mistrza Polski, czy zwycięstwami w klasyfikacji górskiej wyścigu Tour de Pologne. To przede wszystkim, bardzo aktywny i pełen pasji rowerzysta, który od lat rozwija lokalną społeczność, organizuje wyścigi i dzieli się z młodszymi zawodnikami fachową wiedzą, którą zdobywał w trakcie swojej profesjonalnej kariery.

W sezonie 2021 Tomek postanowił wycofać się z zawodniczego ścigania. Od wywalczenia pierwszego tytułu Mistrza Polski minęło dokładnie 15 lat (2007). Półtorej dekady spędzone na maksymalnych obrotach, przełożyło się na bagaż doświadczeń, który z całą pewnością zaprocentuje w kolejnych wyzwaniach i projektach podejmowanych przez zawodnika.

Mimo przejścia na “zawodniczą emeryturę” Tomek wcale nie zamierza zwalniać. Wręcz przeciwnie, mamy wrażenie, że w jego życiu rozpoczął się zupełnie nowy etap pełen bardzo poważnych wyzwań i rowerowych obowiązków. Nowy rozdział swojej sportowej przygody Tomek rozkręci na rowerach Rondo Ruut i HVRT. Model HVRT będzie pełnił rolę roweru treningowego, który pomoże utrzymać formę  na najwyższym poziomie. Ruut X, ma zapewnić Tomkowi maksimum frajdy, w trakcie przełajowo-bikepackingowych wypraw. To uniwersalny sprzęt o wielkim potencjale, który zapewnia każdemu rowerzyście nieograniczone możliwości.

Tomek Marczyński o współpracy:
„Bardzo się cieszę że mogę dołączyć do Ekipy Rondo i że przez najbliższy czas będę mógł wspierać naszą narodową markę która jest już bardzo mocna w sektorze gravelowym. Mam nadzieję, że moje wieloletnie doświadczenie na szosie sprawi że Rondo będzie rozwijać się również w tym kierunku. Przed nami wielkie wyzwań do których podchodzimy z wielką pasja i entuzjazmem, będzie Loco! Niech się kręci!”

Sportowy charakter oraz zawodniczy profesjonalizm to cechy, które połączyły Tomka z Rondo. Marka od zawsze wyróżniała się najwyższą jakością. Nasze rowery są projektowane z myślą o najbardziej wymagających zawodnikach, którzy każdego dnia, chcą przekraczać kolejne granice, jeździć szybciej, trenować mocniej i osiągać więcej.

Doświadczenie i wiedza Tomka są dla nas na wagę złota. Jako ambasador, będzie przede wszystkim wykorzystywał rowery Rondo w naturalnym środowisku, wyciskając z nich maksimum możliwości. Jego fachowe podejście umożliwi projektantom i inżynierom wprowadzanie kolejnych innowacji, które przyczynią się do dalszego rozwoju produktów. To będzie symbioza, na której skorzysta i rower i zawodnik. Połączenie idealne!

pixel